animals

Animals hobby

Żwirek BIOEKO
zbrylający z probiotykami

Żwirek Green Cat BIOEKO to nowoczesny produkt ekologiczny przeznaczony dla kotów. Likwiduje uciążliwe zapachy z kuwet oraz redukuje chorobotwórcze bakterie i wirusy odpowiedzialne za powstanie groźnych chorób w tym chorób odzwierzęcych takich jak np: toksoplazmoza. Ponad to tworzy naturalne wzbogacone o pożyteczne mikroorganizmy środowisko. Pobudza procesy żywieniowe, ma pozytywny wpływ na dobre samopoczucie zwierząt.

Mikroorganizmy zawarte w żwirku mogą dostać się do jelit zwierzęcia co spowoduje korzystne wzmocnienie mikroflory przewodu pokarmowego i zwiększy przyswajalność składników żywieniowych zawartych w pokarmach.

Zalety:
  • STOP chorobom odzwierzęcym
  • produkkt w 100% naturalny
  • doskonale blokuje przykre zapachy
  • likwiduje chorobotwórcze patogeny
  • może być usuwany do WC
Obecność w żwirku mikroorganizmów probiotycznych zapobiega rozwojowi wszelkich patogenów w kuwecie i jej otoczeniu. Szczególnie ważne jeżeli zwierzęta przebywają w otoczeniu dzieci, kobiet w ciąży i alergików.

Produkt bezpieczny dla ludzi , zwierząt środowiska, ulega biodegradacji. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Okres ważności 3 lata.

Mikroorganizmy probiotyczne obecne w żwirku uzyskały pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii Środowiskowej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. Atest nr. PZH/HT-2354/2009.