Preparaty do szamba Biosanit

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości preparatów do szamba, których głównym zadaniem jest redukcja przykrego zapachu oraz fizyczne zmniejszenie ilości ścieków, a przy tym znaczne ograniczenie wywozu nieczystości. Dobrze działający preparat do oczyszczalni ścieków potrafi skutecznie zapobiegać zapychaniu odpływów. Produkty do przydomowych oczyszczalni i szamb pozwalają zachować je w dobrym stanie poprzez bakterie i enzymy zawarte w bioprepratach. Preparaty do szamba pomagają w szybszym rozkładaniu się substancji organicznych, redukując konieczność korzystania z zewnętrznych firm zajmujących się oczyszczaniem szamb.

Dlaczego warto stosować bakterie do szamba?

Bakterie do szamba to nowoczesny i ekologiczny produkt używany w celu neutralizacji przykrych zapachów wydobywających się z przydomowego szamba. Zbiorniki te zastępują sieć kanalizacyjno-sanitarną lub domową oczyszczalnię ścieków w przypadku braku możliwości jej wybudowania. Do szamba odprowadzane są wszystkie ścieki produkowane przez urządzenia w domu: umywalkę, zlew, prysznic, wannę, WC. Ścieki w szambie ulegają naturalnym procesom fermentacji oraz rozkładu. Co jakiś czas są oczywiście wywożone, a szambo jest opróżnianie, jednak pomiędzy jednym a drugim opróżnieniem zbiornika należy zadbać o prawidłowy rozkład ścieków. Właśnie dlatego tak ważne jest, by stosować odpowiednie bakterie do szamba. Ich skład tworzą mikroorganizmy, które pomagają w usuwaniu zanieczyszczeń gromadzących się w ściekach, a także mają duży wpływ na usuwanie nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z szamba. Dodatkowo aplikacja tabletek do szamba bezpośrednio do WC może sprawić, że preparaty te będą działać jako skuteczny środek do udrażniania rur.

Ekologiczne preparaty Biosanit

Jako producent ekologicznych preparatów Biosanit oferujemy Państwu wyłącznie nowoczesne biopreparaty do oczyszczalni, które służą unieszkodliwianiu nieczystości gromadzących się w szambie, oczyszczalni czy podobnych urządzeniach. Dzieje się tak za sprawą właściwości bakterii stosowanych w bakteryjno-enzymatycznych preparatach Biosanit. Należy wiedzieć, że jest to środek biologiczny, a nie chemiczny, dlatego też może być określany jako w pełni ekologiczny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu uzyskania większej ilości przydatnych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

×

Koszyk