Biopreparaty do oczyszczalni

Oferujemy biopreparaty do oczyszczalni. To specjalistyczne mieszanki żywych kolonii bakterii oraz grzybów i enzymów. Stosuje się je w celu rozkładania materii organicznej zgromadzonej w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Odpowiednio spreparowane mieszanki znacząco przyspieszają rozkład materii, co w praktyce sprowadza się do udziału w przemianach związków azotu i fosforu. Bezpośrednim wymiarem działania biopreparatów jest niwelacja przykrego zapachu oraz rozłożenie materii, która mogłaby się stać przyczyną zatorów i niedrożności. Ważną rolą biopreparatów do oczyszczalni jest odbudowa flory bakteryjnej, dzięki której zużyta może zostać powtórnie wykorzystana.

Ekologiczne preparaty Biosanit

Jako producent ekologicznych preparatów Biosanit oferujemy Państwu wyłącznie nowoczesne biopreparaty do oczyszczalni , które służą unieszkodliwianiu nieczystości gromadzących się w szambie, oczyszczalni czy podobnych urządzeniach. Dzieje się tak za sprawą właściwości bakterii stosowanych w bakteryjno-enzymatycznych preparatach Biosanit. Należy wiedzieć, że jest to środek biologiczny, a nie chemiczny, dlatego też może być określany jako w pełni ekologiczny.

Jako producent środka Biosanit dołożyliśmy wszelkich starań, by preparat działał kompleksowo. Z jednej więc strony przyspiesza on rozkład materii organicznej zgromadzonej w zbiorniku, likwiduje nieprzyjemny zapach i zapobiega zatorom, z drugiej zaś przygotowuje wodę do powtórnego użycia. Woda oczyszczona z udziałem preparatu Biosanit nadaje się choćby do podlewania ogrodu. To jednak nie wszystko. Bakterie i enzymy obecne w naszej formule likwidują szkodliwe i chorobotwórcze drobnoustroje, takie jak pałeczki okrężnicy.

Będąc producentem rozwiązań szczególnie przyjaznych środowisku, staraliśmy się opracować taką formułę preparatu Biosanit, które ułatwi likwidację detergentów i innych szkodliwych substancji chemicznych obecnych w ściekach. Proszki do prania, środki czyszczące, płyny do płukania, czy pasta do zębów mogą być silnie toksyczne, stąd warto zadbać o sprawną neutralizację związków chemicznych, które są w nich zawarte. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W celu uzyskania większej ilości przydatnych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

×
×

Koszyk