Odstraszacz na krety, środek na karaluchy i inne preparaty na szkodniki

W ofercie posiadamy preparaty na szkodniki, a wśród nich m.in. odstraszacz na krety oraz środki na karaluchy. Zdajemy sobie sprawę, jak dużym problemem mogą być zwierzęta i robaki, które szybko uodparniają się na środki chemiczne powszechnie stosowane do ich eliminacji. Właśnie dlatego nasze preparaty na szkodniki, bazujące na naturalnych składnikach, są dużo bardziej skuteczne w walce z tymi nieproszonymi gośćmi.

Jaki jest skuteczny sposób na kreta?

Krety stanowią grupę ssaków, wyposażonych w bardzo dobry zmysł węchu oraz dotyku. To samotnie żyjące gryzonie zamieszkujące głównie gleby wilgotne i próchnicze, które dostarczają im wiele pokarmu. Mimo że kret może być pożyteczny, ponieważ eliminuje z ogrodu niebezpieczne dla roślin owady, to jednak bardzo często sam staje się groźnym szkodnikiem niszczącym przydomowe uprawy. Kreta z ogrodu bardzo ciężko jest się pozbyć, ponieważ wiele sposobów jest po prostu nieskutecznych. Pozbycie się kreta nie jest łatwe, jednak jak najbardziej możliwe. Jednym z najpopularniejszych sposobów na te gryzonie są tabletki na krety, które w przeciwieństwie do trutek nie mają działania destrukcyjnego. Należy pamiętać, że krety w Polsce znajdują się pod ochroną, ponieważ ich populacja gwałtownie spada i gatunek ten jest zagrożony. Z racji faktu, iż kret jest czystym zwierzęciem, który nie znosi przykrych zapachów, tabletki odstraszają go i sprawiają, że nie ma on ochoty na rycie w najbliższej okolicy.

Ekologiczny sposób na kreta

Tabletki to sposób na kreta, który jest skuteczny, a także naturalny i w pełni ekologiczny. Z racji tego, że środki te nie są trujące, to działają tylko odstraszająco i skutecznie na same szkodniki, pozostawiając rośliny bez uszczerbku na zdrowiu. Oprócz odstraszacza na kreta, w swojej szerokiej ofercie posiadamy również preparaty na mrówki, z przeznaczeniem do zastosowania na działkach, w ogrodach czy też takich obiektach jak parki czy inne zorganizowane tereny zielone.

Warto dodać, że wszystkie nasze produkty, a w tym m.in. preparaty do oczek wodnych, udrażniacze do kanalizacji czy inne środki czystości są w pełni przyjazne środowisku i eliminują tylko szkodniki, pozostając tym samym zupełnie nieszkodliwymi dla dzieci czy alergików. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

×
×

Koszyk