Tabletki na krety

Tabletki na krety uchodzą za najskuteczniejszy środek na te uciążliwe gryzonie. W naszym asortymencie znajdą Państwo tabletki odstraszające, które w przeciwieństwie do preparatów opartych na działaniu fosforowodoru, nie zabijają zwierząt. Kapsułki fosforowodorowe wydzielają gaz, który dusi, w konsekwencji uśmiercając szkodniki, natomiast tabletki na krety, które oferujemy, wydzielają mocny zapach, który płoszy gryzonie, ale nie robi im krzywdy. Silne olejki eteryczne są wprost nie do zniesienia dla szkodników, co gwarantuje szybkie rozwiązanie sprawy. Dodajmy tylko, że oprócz neutralnego wpływu na środowisko naturalne, tabletki na krety są również stosunkowo tanie.

Sposób na kreta

Niezawodnym i prostym w użyciu sposobem na kreta są oferowane przez nas tabletki. Wystarczy w kretowiskach umieścić 1-2 pastylki, które pod wpływem wilgoci zaczną wydzielać zapach odstraszający szkodniki.

Nasz asortyment obejmuje także profesjonalne odstraszacze na krety w formie proszku, które cechują się wysoką skutecznością – równie proste w aplikacji – polegającej na zasypaniu kopca ok. 3 miarkami preparatu, przykryciu go ziemią i powtórzeniu całego procesu po 5-7 dniach.

Proponowane przez nas tabletki i odstraszacze na krety zaliczają się do ekologicznych środków czystości . Jest to sposób na kreta, który pozwoli na skuteczne pozbycie się szkodnika z ogrodu – w zgodzie z naturą!