Preparat na krety

Preparat na krety uchodzi za najskuteczniejszy środek na te uciążliwe gryzonie. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty odstraszające, które w przeciwieństwie do preparatów opartych na działaniu fosforowodoru, nie zabijają zwierząt. Kapsułki fosforowodorowe wydzielają gaz, który dusi, w konsekwencji uśmiercając szkodniki, natomiast preparaty na krety, które oferujemy, wydzielają mocny zapach, który płoszy gryzonie, ale nie robi im krzywdy. Silne olejki eteryczne są wprost nie do zniesienia dla szkodników, co gwarantuje szybkie rozwiązanie sprawy. Dodajmy tylko, że oprócz neutralnego wpływu na środowisko naturalne są również stosunkowo tanie.

Sposób na kreta

Niezawodnym i prostym w użyciu sposobem na kreta są oferowane przez nas preparaty. Wystarczy w kretowiskach umieścić 3 miarki,  przykryciu go ziemią i powtórzeniu całego procesu po 5-7 dniach

Proponowane przez nas odstraszacze na krety zaliczają się do ekologicznych środków czystości . Jest to sposób na kreta, który pozwoli na skuteczne pozbycie się szkodnika z ogrodu – w zgodzie z naturą!