Środki do udrażniania rur

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ekologicznych środków do udrażniania rur i kanalizacji. Biopreparaty stworzone przez firmę Aquafor to produkty o dużej wydajności. W przeciwieństwie do szkodliwych środków o żrących właściwościach chemicznych, biopreparaty do rur nie tylko skutecznie czyszczą, ale także nie pozostawiają uszkodzeń w instalacji.

Jakie są efekty stosowania ekologicznych udrażniaczy do rur?

Stosowanie naturalnych środków do udrażniania rur daje wiele pozytywnych efektów. Przede wszystkim ekologiczne środki czystości są bezpieczne w użytkowaniu przez alergików i inne osoby, które nie mogą lub po prostu nie chcą używać środków chemicznych w swoim domu. Udrażniacze do rur oferowane przez naszą firmę hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów, pochłaniają nieprzyjemne zapachy ulatniające się z umywalki, zlewu czy WC, a po użyciu pozostawiają higieniczną czystość i świeżość w toalecie. Dodatkowo ich stosowanie ma duży wpływ na zdrowie człowieka, ponieważ dzięki wyeliminowaniu z użycia agresywnych środków chemicznych poprawia się jakość nie tylko środowiska, ale i ogólnego samopoczucia wśród mieszkańców. Efekt działania ekologicznego udrażniacza do rur widoczny jest już po pierwszym użyciu.

Odtłuszczacze i saszetki do śmietników

W ofercie posiadamy również biologiczne odtłuszczacze do kanalizacji oraz specjalne saszetki do śmietników, charakteryzujące się działaniem antyodorowym oraz ograniczającym rozwój patogennych drobnoustrojów, jednocześnie nie powodujące korozji czy odbarwiania zbiorników na śmieci. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.