Biopreparaty do oczyszczalni

Oferujemy biopreparaty do oczyszczalni. To specjalistyczne mieszanki żywych kolonii bakterii oraz grzybów i enzymów. Stosuje się je w celu rozkładania materii organicznej zgromadzonej w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Odpowiednio spreparowane mieszanki znacząco przyspieszają rozkład materii, co w praktyce sprowadza się do udziału w przemianach związków azotu i fosforu. Bezpośrednim wymiarem działania biopreparatów jest niwelacja przykrego zapachu oraz rozłożenie materii, która mogłaby się stać przyczyną zatorów i niedrożności. Ważną rolą biopreparatów do oczyszczalni jest odbudowa flory bakteryjnej, dzięki której zużyta może zostać powtórnie wykorzystana.

Ekologiczne preparaty Biosanit – Producent

Jako producent ekologicznych preparatów Biosanit oferujemy Państwu wyłącznie nowoczesne biopreparaty do oczyszczalni , które służą unieszkodliwianiu nieczystości gromadzących się w szambie, oczyszczalni czy podobnych urządzeniach. Dzieje się tak za sprawą właściwości bakterii stosowanych w bakteryjno-enzymatycznych preparatach Biosanit. Należy wiedzieć, że jest to środek biologiczny, a nie chemiczny, dlatego też może być określany jako w pełni ekologiczny.

Jako producent środka Biosanit dołożyliśmy wszelkich starań, by preparat działał kompleksowo. Z jednej więc strony przyspiesza on rozkład materii organicznej zgromadzonej w zbiorniku, likwiduje nieprzyjemny zapach i zapobiega zatorom, z drugiej zaś przygotowuje wodę do powtórnego użycia. Woda oczyszczona z udziałem preparatu Biosanit nadaje się choćby do podlewania ogrodu. To jednak nie wszystko. Bakterie i enzymy obecne w naszej formule likwidują szkodliwe i chorobotwórcze drobnoustroje, takie jak pałeczki okrężnicy.

Będąc producentem rozwiązań szczególnie przyjaznych środowisku, staraliśmy się opracować taką formułę preparatu Biosanit, które ułatwi likwidację detergentów i innych szkodliwych substancji chemicznych obecnych w ściekach. Proszki do prania, środki czyszczące, płyny do płukania, czy pasta do zębów mogą być silnie toksyczne, stąd warto zadbać o sprawną neutralizację związków chemicznych, które są w nich zawarte. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty preparatów do szamba. W celu uzyskania większej ilości przydatnych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.