Praca

Aquafor jest firmą posiadającą ponad 18-letnie doświadczenie w branży preparatów ekologicznych.

Jest producentem wysokiej jakości preparatów ekologicznych: do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, odtłuszczania i udrożnień systemów kanalizacyjnych, preparatów do oczek wodnych, na szkodniki, produkty zoologiczne, środki czyszczące dla alergików, biopreparaty dla rolników. Dodatkowo z linii Blank – preparaty czyszczące do tabletów i smartfonów, linia Labo – min. antybakteryjny spray do dezynfekcji desek sedesowych a także do rąk i sprzętu sportowego przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie.

Potencjalni kandydaci mogą zapoznać się z naszą ofertą na stronach: www.aquafor.com.pl

Zapraszamy do składania aplikacji wszystkich, dla których praca  Przedstawiciela Handlowego może być również pasją

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska/ rodzaju prowadzonej działalności:

  • bezpośrednia współpraca z dotychczasowymi klientami na wyznaczonym obszarze
  • analiza rynku, odpowiednie selekcjonowanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • podtrzymywanie relacji handlowych z klientami istniejącymi
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy Aquafor i pozostałych dystrybuowanych marek
  • monitorowanie rozrachunków z klientami
  • raportowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • umiejętność analizowania i doboru odpowiedniego portfolio klientów
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B ( własny samochód)
  • prowadzenie działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • prowizyjny i premiowany system wynagradzania
  • pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
  • szkolenia z zakresu znajomości produktów
  • możliwość stabilnej pracy jako reprezentant wysokiej jakości marek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail :  sprzedaz@aquafor.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Aquafor z siedzibą w Oleśnicy.”

Koszyk