You are currently viewing Nieprzyjemne zapachy z WC. Jak sobie z nimi radzić?

Nieprzyjemne zapachy z WC. Jak sobie z nimi radzić?

Nieprzyjemne zapachy z odpływu, jaki może być tego powód?

Nieprzyjemne zapachy z odpływów w toalecie dopadły chyba każdego. Ich przyczyną mogą być cofające się gazy z kanalizacji oraz zalegające bakterie w syfonach oraz źle skonstruowana instalacja sanitarna.

 

Jak się ich pozbyć?

Niestety by pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z odpływów kanalizacji odświeżacz powietrza do WC nie pomoże, a wręcz może być szkodliwy dla zdrowia ludzi oraz zwierząt! Najbardziej skuteczne są preparaty enzymatyczno-bakteryjne, które zawierają odpowiednio dobrane mikrooraganizmy, które niwelują skażenia likwidując odory.

Ekologiczne produkty takie jak np. Neutralizator zapachów kota AQUAFOR w przeciwieństwie do szkodliwych środków o żrących właściwościach nie tylko skutecznie czyszczą, ale także nie pozostawiają uszkodzeń w instalacji. Efekt udrażniacza działania widoczny jest już po pierwszym użyciu.

Niezwykle ważne jest, by to co wprowadzamy do odpływów było bezpieczne dla środowiska a więc i również dla naszego zdrowia. Koniecznie wybierajmy produkty z odpowiednimi certyfikatami i atestami, które również potwierdzają skuteczność.