You are currently viewing Bakterie do oczek wodnych. Jak ekologicznie oczyścić oczko wodne?

Bakterie do oczek wodnych. Jak ekologicznie oczyścić oczko wodne?

Piękny zadbany trawnik, obsadzone kolorowymi kwiatami rabaty – ogród to przecież nie tylko wizytówka domu, to przede wszystkim miejsce relaksu. Brakuje tylko szumu strumienia, by Twój ogród zamienił się w oazę spokoju. Jednak, aby móc podziwiać piękno tych małych zbiorników, należy odpowiednio o nie dbać, stosując specjalistyczne biopreparaty, które przywracają czystość wodzie w ekologiczny sposób. 

Jak ekologicznie oczyścić oczko wodne?

Należy regularnie pielęgnować co zapobiega rozwojowi glonów, osadów dennych i mętnieniu się wody. Większość ogrodników – amatorów „idzie na skróty” kupując tanie, a zarazem szkodliwe preparaty, które zaburzają naturalny ekosystem zbiornika. Warto spróbować ekologicznych preparatów Aquafor. Posiadają dobroczynne bakterie dzięki czemu woda w oczku wodnym jest czysta i klarowne. Preparaty te zawierają pożyteczne mikroorganizmy,              które są w 100% bezpieczne dla środowiska, a także ryb i roślin znajdujących się w zbiorniku. Wystarczy rozsypać dany produkt na powierzchni wody i cierpliwie czekać na efekty.

Jak działają bakterie do oczek wodnych?

Ekologiczne preparaty do oczek wodnych, takich jak popularne bakterie znacznie przyspieszają rozkład nieczystości oraz pomagają zredukować objętość organicznych osadów z dna stawu. Wielu posiadaczy ogrodu zastanawia się, jak wybrać bakterie do oczka wodnego? Jakie biopreparaty poradzą sobie nawet z bardzo zaniedbanym i zanieczyszczonym oczkiem? Godne polecenia są z pewnością bakterie do oczek wodnych Aquafor Biosfera, dzięki którym woda staje się przejrzysta, a równowaga wodnego ekosystemu zostaje przywrócona.

Gdzie kupić preparaty bakteryjne do oczyszczania wody?

Profesjonalne biologiczne środki do czyszczenia oczek wodnych i stawków ogrodowych są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale i internetowych, niejednokrotnie w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem naszego e-sklepu aquafor.com.pl,  gdzie oferujemy żywe kultury bakterii do oczek wodnych i stawów oraz wiele innych wartościowych biopreparatów. Życzmy udanych zakupów.

https://aquafor.com.pl/kategoria-produktu/aquafor/aquafor-preparaty-do-oczek-wodnych/