Ekologiczny żwirek, neutralizator zapachów kota i inne produkty zoologiczne

Nasza firma oferuje Państwu naturalne produkty zoologiczne, a wśród nich m.in. neutralizator zapachów kota, a także ekologiczny żwirek. Kuweta czy legowisko to zarówno miejsca bez których nie obejdzie się kot oraz pies, jak i miejsca, w których skupiają się bakterie, które mogą prowadzić do wielu groźnych chorób. Można tego uniknąć, stosując ekologiczne środki czystości pomagające utrzymać higienę oraz dezynfekujące te newralgiczne okolice.

Jak działa neutralizator zapachów kota?

Neutralizator zapachów kota to bezpieczny w użytkowaniu, antyalergiczny, a przy tym w pełni biodegradowalny preparat czyszczący i dezynfekujący legowisko w szybkim czasie. Działanie odkażające sprawia, że z kuwety usuwane są niebezpieczne bakterie zagrażające zwierzętom. Preparat w naturalny sposób rozkłada zanieczyszczenia, a dodatkowo likwiduje pchły i pasożyty. Jego działanie jest bezpieczne zarówno dla zwierząt, jak i alergików oraz bawiących się z kotem dzieci.

Produkty poprawiające ogólne życie zwierząt

Proponujemy Państwu ekologiczne produkty zoologiczne, przeznaczone do eliminacji przykrych zapachów z kuwety oraz wpływające pozytywnie na układ trawienny – wszystko dzięki obecności pożytecznych mikroorganizmów, wpływających dobroczynnie na procesy żywieniowe oraz samopoczucie każdego kota. Warto dodać, że ekologiczny żwirek dla kota z probiotykami jest w stu procentach bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży oraz alergików.

Nasza oferta to również inne skuteczne i naturalne produkty zoologiczne (płyny na kleszcze i komary dla psów i kotów), bazujące na takich składnikach jak olejki lawendowe, eukaliptusowe czy olejki mięty pieprzowej, czy preparaty do utrzymania higieny i dezynfekcji legowisk zwierzęcych.

Przypominamy także, że na naszej stronie mogą Państwo znaleźć również inne naturalne produkty, jak odstraszacz na krety, który pomaga w walce ze szkodnikami w przydomowym ogrodzie. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.